REKRUTACJA TECHNIK PROGRAMISTA

CZY WIDZISZ JAK WYGLĄDA ŚWIAT? I JAK SIĘ ZMIENI?”

Najbardziej podstawowym surowcem – i to takim, którego nigdy nie zabraknie, będzie informacja pospołu z wyobraźnią. W związku z tym trzecia fala przebuduje system oświaty, zmieni kierunki i charakter badań naukowych, a przede wszystkim zreorganizuje środki komunikacji. Będzie występować wiele oddziałujących wzajemnie na siebie odmasowionych środków przekazu. Po dążeniu do standaryzacji i koncentracji nastąpi decentralizacja działań oraz ich zróżnicowanie. Zasadę „im większe, tym lepsze” zastąpi zasada „skali właściwej”.

pisał o książce A.Tofflera “Trzecia fala” Jan Polowczyk w POLITYCE

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące: tworzenia i administrowania strona i aplikacji internetowych oraz baz danych, projektowania, programowania i testowania aplikacji internetowych, desktopowych i mobilnych, tworzenia i administracji systemami zarządzania treścią (CMS) – poznasz języki HTML, CSS, SQL, JavaScript, PHP, C++, C#, Visual Basic, Java, Python.

Swoją naukę wzbogacisz o praktyki. Będziecie brali udział w realnych projektach IT mających wpływ na rzeczywistość.

PERSPEKTYWY ZATRUDNIENIA

“Jak bardzo brakuje w Polsce programistów?

Szacujemy, że do 2020 r. jest ok. 50 tys. wakatów w branży. Oczywiście są to stanowiska na różnym poziomie zaawansowania. Komisja Europejska wskazuje, że jest ok. 900 tys. wakatów w krajach Europy.”

mówił Michał Matysiak, Prezes największej w Europie Środkowo-Wschodniej firmy szkolącej programistów w wywiadzie dla parkiet.com w sierpniu 2019.

Czy programista to zawód przyszłości? Sam wyrób sobie zdanie na ten temat czytając fachowe pismo branżowe.

Zobacz też co piszą w branżowym portalu dla rekruterów.

Możesz pracować w działach IT wielu przedsiębiorstw, firmach tworzących oprogramowanie, agencjach reklamowych, drukarniach i wydawnictwach, serwisach IT. Możesz także prowadzić własną działalność czy założyć start-up.

Praktyki będziesz odbywać w jednej ze współpracujących firm. Jedna z nich to niewielka firma IT, jedna to firma IT zajmująca się oprogramowaniem do wirtualnej rzeczywistości (dowiedz się o tym, co do tej pory robili uczniowie w firmie Delivr) a trzecia to duża firma IT obsługująca kilkadziesiąt systemów informatycznych w pewnej bardzo dużej firmie logistycznej. Sam wybierz, które projekty będą najciekawsze.

MOŻLIWOŚCI DALSZEGO KSZTAŁCENIA

Możesz kontynuować naukę na studiach wyższych, na każdej uczelni. Masz wiele możliwych ścieżek rozwoju.

Czy wiesz, że 256 dzień roku to światowy Dzień Programisty. W roku przestępnym (czyli np w 2020) przypada 12 września. To będzie sobota. Jak ją będziesz świętował z kolegami i koleżankami z klasy technikum? My już mamy kilka pomysłów,

NIE UFASZ? ZOBACZ CO O SZKOLE MÓWIĄ RODZICE UCZNIÓW

Przeczytaj co mówią rodzice, którzy zdecydowali się na wybór ADE.

Obecnie rozwojem naszych uczniów, którzy zdobywają zawód technik programista opiekuje się nasz informatyk Kamil Belau, który to robi razem z współpracującymi z nami kilkoma pracodawcami branży programistycznej, naszymi nauczycielami i mentorami.

Na co czekasz?

“Jesteś kimś więcej niż wynikiem testów. Zrekrutuj się do nas i ODETCHNIJ”